Porozmawiaj z nami

600 249 652 / 692 194 163

Toczenie CNC

Toczenie CNC

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do fascynującego świata SPAW-BUD Szajkowscy, gdzie doświadczenie łączy się z innowacyjnością tworząc precyzyjne metalowe detale. Nasza firma wychodzi poza ramy rutyny w procesie toczenia; to miejsce, gdzie każdy wykonany detal charakteryzuje się dokładnością.

Zapraszamy Cię do odkrywania nowego wymiaru toczenia CNC, gdzie metal przestaje być tylko surowcem a zmienia się w wyjątkowe formy. W SPAW-BUD Szajkowscy, proces obróbki metalu to z jednej strony techniczna procedura, a z drugiej strony odwołanie do tradycji rzemieślniczej, która określa precyzję.

Toczenie CNC w SPAW-BUD Szajkowscy to zapewnienie klientom precyzji, ale także powtarzalności i efektywności procesu produkcyjnego. Za pomocą zaawansowanych maszyn CNC jesteśmy w stanie dostarczyć detale metalowe o skomplikowanej geometrii, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Zostaw nam wiadomość

Pracujemy w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
Administratorem Państwa danych osobowych jest Spaw-Bud Szajkowscy | Skrzynki. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym formularzem lub drogą elektroniczną pod adresem spawbudszajkowscy@interia.pl
Na wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin.