Porozmawiaj z nami

600 249 652 / 692 194 163

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Siedziba firmy

ul. Dworcowa 26, Skrzynki

Telefon ds. technicznych

Telefon ds. wyceny

Wypełnij nasz formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę

Zależy Ci na sprawnym kontakcie i rozmowie z ekspertem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami a my odpowiemy na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Spaw-Bud Szajkowscy | Skrzynki. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym formularzem lub drogą elektroniczną pod adresem spawbudszajkowscy@interia.pl

Nasza misja i cel

Nasza firma to nie tylko świadczący usługi spawalnicze zakład, to dynamiczne środowisko, gdzie poszerzamy naszą wiedzę, eksplorując nowe obszary w dziedzinie obróbki metali.

Najwyższa jakość usług

W SPAW - BUD kładziemy nacisk na najwyższe standardy obsługi klienta, świadcząc usługi w sposób nie tylko bezpieczny, ale także odpowiedzialny.

POMOC

Ogólne pytania i odpowiedzi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, w sekcji pomoc znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Powodzenia.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wszystkie prace spawalnicze przeprowadzane są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony, a miejsca pracy są wyposażone w niezbędne środki ochrony osobistej.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami a my odpowiemy na Twoje pytania.

Poczta elektroniczna

spawbudszajkowscy@interia.pl